گروه توسعه حسابداری آتی تراز

گروه توسعه حسابداری آتی تراز شامل تیمی از تحلیلگران مالی و حسابداری می باشد که در زمینه توسعه حسابداری و ارائه راهکارهای مدیریت کسب و کار مبتنی بر فناوری اطلاعات فعالیت می کند. همچنین این گروه از ابتدای تولید بسته های نرم افزاری سپیدار توسط شرکت همکاران سیستم با شرکت سپیدار همکاری نزدیکی داشته است […]

گروه توسعه حسابداری آتی تراز شامل تیمی از تحلیلگران مالی و حسابداری می باشد که در زمینه توسعه حسابداری و ارائه راهکارهای مدیریت کسب و کار مبتنی بر فناوری اطلاعات فعالیت می کند.
همچنین این گروه از ابتدای تولید بسته های نرم افزاری سپیدار توسط شرکت همکاران سیستم با شرکت سپیدار همکاری نزدیکی داشته است و متناسب با حجم فعالیت و نیاز مشتریان اقدام به ارائه راهکار دورکاری سازمانی تحت وب “آتی کام” و راهکار حسابداری مدیریت “آتی تراز” مبتنی بر هوش تجاری نموده است.

طراحی و تولید و توسعه راهکار مدیریتی مبتنی بر هوش تجاری

آتی تراز یک راهکار مدیریتی مبتنی بر هوش تجاری Business Intelligence – BI می باشد که جهت شناخت و آگاهی مدیران از حوزه های مختلف عملکرد، اطلاعات هوشمندانه و ارزشمندی را با نگاهی متفاوت به آنان ارائه می نماید.

طراحی، تولید و توسعه راهکار تحت وب آتی کام

راهکار تحت وب آتی کام راه حل مناسبی برای دورکاری سازمانی و کار در شرکتها و سازمانهایی با پراکندگی جغرافیایی است.

فروش و خدمات پس از فروش سپیدار و دشت

شرکت آتی تراز نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش سپیدار همکاران سیستم می باشد که از ابتدای تولید نرم افزار سپیدار، همکاری مؤثری در فروش، تولید و توسعه این محصول با شرکت همکاران سیستم داشته است.