چگونه برای کسب و کار خود حسابدار انتخاب کنیم

هزینه تکمیل کادر حسابداری چقدر است ؟

گروه خدمات حسابداری و مالیاتی پیشداد آماده ارائه خدمات مالی و حسابداری به کلیه شرکتها و صاحبان مشاغل می باشد اگر در مجموعهی خود نیاز به  موسسه حسابداری یا شرکت خدمات مالی و حسابداری و مشاور مالیاتی دارید می توانید از مشاوره رایگان ما و بررسی نیازهای واحد حسابداری کسب و کار خود استفاده نمایید .
لازم به ذکر است اغلب مواقع نیازی به صرف هزینه های زیادی برای واحد حسابداری نیست نکته ای که قابل توجه می باشد به موقع هزینه کردن برای واحد حسابداری می باشد .
شرکتها زمانی از واحد حسابداری خود ضربه میخورند که انتخاب مناسبی در این خصوص نداشتند .
اگر واحد حسابداری تجربه لازم برای مدیریت امور مالی و مالیاتی شمارا نداشته باشد مشکلاتی از قبیل جریمه مالیاتی ، بدهی مالیاتی ، معوق بودن کارهای مالیاتی ، عدم ارائه گزارش های مالی و حسابداری به مدیریت مجموعه ، عدم ارسال به موقع گزارشات مالیاتی ، عدم انجام تکالیف مالیاتی و یا عدم انجام صحیح تکالیف مالیاتی ، عدم استقرار صحیح نرم افزار حسابداری ، کدینک نامناسب و ….. را می تواند ایجاد کند .
مدیران شرکتها مخصوصا شرکت های نوپا باید بدانند در لحظه ثبت شرکت خود و یا شروع استارتاپ و کسب و کار خود باید امور مالی و مالیاتی خود را به دقت انجام دهند تا پس از رشد مجموعه خود دچار مشکل نشوند .

اگر هزینه های واحد حسابداری برای مجموعه شما مقرون به صرفه نمی باشد برای واحد حسابداری خود بهینه هزینه کنید

 

کافی است تماس بگیرید . 
۰۲۱-۸۸۹۹۰۴۰۵

یا در شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید 
تلگرام ، واتساپ ، پیامک 
۰۹۰۲۴۶۹۵۳۵۹ 
اینستاگرام 
@pishdadacc

Bookmark(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *