نکاتی در مورد تشکیل پرونده مالیاتی

با استفاده از خدمات مالیاتی، می توانید پرونده خود را به سازمان امور مالیاتی و دارایی اعلام نماید تا مشمول پرداخت جریمه نشوید. باید بدانید که پس از ثبت شرکت تنها دو ماه فرصت دارید تا  اقدام به تشکیل پرونده نمایید، در غیر این صورت باید جریمه تعیین شده را که دو برابر مقدار اولیه می باشد را پرداخت نمایید

http://service/خدمات-مشاورهبا استفاده از خدمات مالیاتی، می توانید پرونده خود را به سازمان امور مالیاتی و دارایی اعلام نماید تا مشمول پرداخت جریمه نشوید. باید بدانید که پس از ثبت شرکت تنها دو ماه فرصت دارید تا  اقدام به تشکیل پرونده نمایید، در غیر این صورت باید جریمه تعیین شده را که دو برابر مقدار اولیه می باشد را پرداخت نمایید

نکاتی در مورد تشکیل پرونده مالیات

برخورداری از خدمات مالیاتی در کنار خدمات حسابداری از جمله مواردی است که مدیران شرکت و یا افراد درگیر با کسب و کار به آن نیاز پیدا می کنند.  از آنجا که همگان با قوانین مالیاتی آشنایی کامل ندارند، بهره مندی از  خدمات مشاوره ایی در این زمینه می تواند از جرایم احتمالی آنها جلوگیری نماید. از جمله خدمات مشاوره ایی که در زمینه امور مالیاتی می توان به آن اشاره کرد تشکیل پرونده مالیات و امور مربوط به آن  است.

با استفاده از خدمات مالیاتی، می توانید پرونده خود را به سازمان امور مالیاتی و دارایی اعلام نماید تا مشمول پرداخت جریمه نشوید. باید بدانید که پس از ثبت شرکت تنها دو ماه فرصت دارید تا  اقدام به تشکیل پرونده نمایید، در غیر این صورت باید جریمه تعیین شده را که دو برابر مقدار اولیه می باشد را پرداخت نمایید.

خدمات مالیاتی و تشکیل پرونده مالیاتی

اگر یک فعال اقتصادی هستید، استفاده از خدمات مالیاتی و خدمات حسابداری در زمینه  تشکیل پرونده مالیاتی به شما توصیه می شود، چرا که تا پرونده مالیاتی نداشته باشید، نمی توانید  کد اقتصادی خود را اخذ نمایید و بدون کد اقتصادی نیز اجازه فعالیت اقتصادی را نخواهید داشت.

با بهره مندی از خدمات مشاوره  در زمینه امور مالیاتی  و تشکیل پرونده ، به طور رسمی به سازمان امور مالیاتی اعلام کنید که شرکت شما تاسیس شده است و به این ترتیب مشمول جریمه های آن نخواهید شد. بسیاری از پرداخت جریمه ها، به دلیل ناآگاهی افراد است. با استفاده از خدمات مشاوره ایی می توانید از پرداخت بسیاری از این جریمه ها جلوگیری نمایید.

گروه خدمات حسابداری و مالیاتی پیشداد با بهره مندی از پرسنل با تجربه، آگاه و متعهد می تواند خدمات مشاوره ایی خود را در زمینه حسابداری، مالیاتی، حسابرسی، نرم افزاری و آموزشی به شما ارائه دهد.از خدمات مالیاتی جامع و متنوعی که  توسط این  گروه ارایه می شود ، می توان به  تشکیل و پیگیری پرونده مالیاتی، تنظیم لایحه دفاعیه و حضور در هیات های حل اختلاف مالیاتی اشاره کرد.

Bookmark(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *