نکاتی در مورد تشکیل پرونده ارزش افزوده

یکی از مسائلی که می تواند باعث شود تا فعالان اقتصادی  به خدمات مالیاتی و حسابداری نیاز پیدا کنند، تشکیل پرونده ارزش افزوده می باشد. توصیه می شود  برای تشکیل پرونده ارزش افزوده از خدمات مشاوره ای در این زمینه بهره ببرید چرا که سهل انگاری در این موضوع می تواند منجر به پرداخت جریمه سنگین برای شما شود. عدم ثبت نام و تشکیل پرونده باعث می شود تا جریمه ایی معادل هفتاد و پنج درصد (۷۵%) مالیات متعلق، را بر اساس نوع فعالیت و کالای اقتصادی خود پرداخت نمایید.

خدمات حسابداری یکی از مسائلی که می تواند باعث شود تا فعالان اقتصادی  به خدمات مالیاتی و حسابداری نیاز پیدا کنند، تشکیل پرونده ارزش افزوده می باشد. توصیه می شود  برای تشکیل پرونده ارزش افزوده از خدمات مشاوره ای در این زمینه بهره ببرید چرا که سهل انگاری در این موضوع می تواند منجر به پرداخت جریمه سنگین برای شما شود. عدم ثبت نام و تشکیل پرونده باعث می شود تا جریمه ایی معادل هفتاد و پنج درصد (۷۵%) مالیات متعلق، را بر اساس نوع فعالیت و کالای اقتصادی خود پرداخت نمایید

نکاتی در مورد تشکیل پرونده ارزش افزوده 

یکی از مسائلی که می تواند باعث شود تا فعالان اقتصادی  به خدمات حسابداری و مالیاتی نیاز پیدا کنند، تشکیل پرونده ارزش افزوده می باشد. توصیه می شود  برای تشکیل پرونده ارزش افزوده از خدمات مشاوره ای در این زمینه بهره ببرید چرا که سهل انگاری در این موضوع می تواند منجر به پرداخت جریمه سنگین برای شما شود. عدم ثبت نام و تشکیل پرونده باعث می شود تا جریمه ایی معادل هفتاد و پنج درصد (۷۵%) مالیات متعلق، را بر اساس نوع فعالیت و کالای اقتصادی خود پرداخت نمایید.

باید بدانید که مالیات برارزش افزوده، یکی از مهم ترین شیوه های دولت برای تامین هزینه و مخارج خود است و به عنوان مالیات غیر مستقیم محسوب شده و بر کالا ها و خدمات وضع می شود.

از جمله خدمات حسابداری مالیاتی که می توانید در زمینه مالیات  بر ارزش افزوده از آن بهره ببرید می توان ، به این موارد اشاره کرد: دریافت گواهی ارزش افزوده، تهیه و تسلیم اظهارنامه های فصلی ارزش افزوده، شرکت در جلسات رسیدگی به مالیات بر ارزش افزوده ، تنظیم لوایح و شرکت در هیئت های حل اختلاف و همچنین اطلاع از معافیت ارزش افزوده.

خدمات حسابداری و  مشمولین ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

کلیه  اشخاص حقوقی فعال در اقتصاد با هر میزان فروش و درآمد موظف به تشکیل پرونده مالیات بر ارزش افزوده خواهند بود؛ همچنین  اشخاص حقیقی که در فعالیت اقتصادی خود درآمدی بیش از ۳۰ میلیارد ریال در سال را داشته باشند موظف به تشکیل پرونده مالیات بر ارزش افزوده می باشند.

از  این رو به افراد توصیه می شود به منظور جلوگیری از هرگونه پرداخت جریمه از خدمات مشاوره ایی در زمینه مالیات بهره ببرند تا مجبور به پرداخت سود های کلان به دولت نشوند.

برای بهره مندی از هرگونه  خدمات حسابداری می توانید به خدمات حسابرسی و نرم افزاری پیشداد مراجعه کنید. این گروه با رعایت  اصولی مانند  تعهد کاری ، مسئولیت پذیری ، رازداری و ارتباط آسان و مستمر با کارشناسان، توانسته است تجربه های موفق و مفیدی را در زمینه خدمات حسابداری، خدمات مالیاتی، خدمات حسابرسی ونرم افزاری را به مشتریان خود ارائه دهد.

 

Bookmark(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *