شماره تماس :02188990405

آدرس :تهران، میدان فلسطین ، خیابان فلسطین ، پلاک ۳۵۷ ساختمان پزشکان ۱۵۷، طبقه ۴، واحد ۲۷

مجلس و دولت برای اجرای قانون پایانه های فروشگاهی حامی و همراه نظام مالیاتی

مجلس و دولت برای اجرای قانون پایانه های فروشگاهی حامی و همراه نظام مالیاتی

فهرست مطالب

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد:
  

مجلس و دولت برای اجرای قانون پایانه های فروشگاهی حامی و همراه نظام مالیاتی

 
 

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، سید ناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه با اجرای  قانون پایانه های فروشگاهی، شفافیت و عدالت مالیاتی افزایش پیدا خواهد کرد گفت: مجلس و دولت برای اجرای هر چه بهتر قانون پایانه های فروشگاهی حامی و همراه نظام مالیاتی خواهند بود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: پایانه فروشگاهی و سامانه مودیان قانونی است که مدت ها پیش تصویب شده و در دوره های پیش همه منتظر اجرای آن بودند و اجرای این قانون  می تواند هم در شفافیت و هم در عدالت مالیاتی تاثیر گذار باشد.

موسوی لارگانی شفاف شدن درآمد و فروش را یکی از اهداف مهم قانون پایانه فروشگاهی و سامانه مودیان دانست و گفت: اجرای این قانون یک کار ارزشمند است و پیگیری های جدی سازمان امور مالیاتی را باید به فال نیک بگیریم چرا که هدف این قانون که شفافیت است منجر به اتفاقات خوب و مبارکی در اقتصاد کشور می شود.

وی ادامه داد: با اجرایی شدن پایانه فروشگاهی و سامانه مودیان هم درآمد افراد و هم فروش شفاف می شود و جلوی اجحاف به حقوق مردم و حقوق دولت گرفته می شود و موجب می شود هر کس دقیقا همان مبلغ مالیات حقه را بپردازد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قطعا مجلس و دولت برای انجام این پروژه مهم ملی در کنار سازمان امور مالیاتی هستند و به اجرای هر چه بهتر این قانون کمک می کنند گفت: باید یک فرهنگ سازی و اقناع افکار عمومی قبل از اجرای طرح صورت بگیرد و مردم در جریان مزایای این قانون قرار بگیرند.

موسوی لارگانی در پایان تصریح کرد: اصلاح قانون ارزش افزوده که قبلا نواقص و معایبی داشت، اقدام موثر و مهمی در جلب اعتماد عمومی مردم به نظام مالیاتی بوده است.

 

پرینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button