رفع مشکلات مالیاتی تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی از اولویت های اداره کل امور مالیاتی استان است.

مدیر کل امور مالیاتی اصفهان اظهار داشت: رفع مشکلات مالیاتی تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی از اولویت های اداره کل امور مالیاتی استان است.

مدیر کل امور مالیاتی اصفهان اظهار داشت: رفع مشکلات مالیاتی تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی از اولویت های اداره کل امور مالیاتی استان است.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، مهدلو، مدیرکل امور مالیاتی اصفهان با حضور در فرمانداری کاشان در راستای بررسی مشکلات مالیاتی تولیدکنندگان، بارییس اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی این شهرستان به گفت و گو پرداخت.
در این دیدار، مهدلو تعامل سازنده با فعالان اقتصادی ، صاحبان صنایع و اتحادیه ها را در راستای حمایت از تولید و اشتغال ضروری دانست وگفت: در سال حمایت از تولید ایرانی، سازمان امورمالیاتی در این راستا
گام های بزرگی برداشته است از جمله امورمالیاتی استان، تفویض اختیار۱۰۰%بخشودگی جرائم را به کلیه ادارات تابعه داده است.
مهدلو هم چنین شفاف سازی فعالیت های اقتصادی را مهم دانست و تاکید کرد: در قانون مالیات های مستقیم،کتمان درآمد جرم تلقی شده وجرائم غیرقابل بخشش برای آن در نظر گرفته شده است و با اجرای طرح جامع مالیاتی رسیدگی به پرونده ها بطریق علی الراس حذف شده است.
مدیر کل امور مالیاتی اصفهان در خاتمه خاطر نشان کرد: اداره کل امور مالیاتی استان همواره سعی دارد موانع و مشکلات مالیاتی پیش روی فعالان اقتصادی در زمینه های مختلف را بررسی کند و با ارائه راهکارهای مناسب، بتواند گامی مهم در جهت حل مشکلات آنان بردارد.

تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۹/۱۴

لینک خبر 

Bookmark(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *