خدمات مشاوره کسب و کار

shutterstock_738625801

یکی از عوامل موفقیت شرکتهای بزرگ استفاده از خدمات مشاوره ای در زمینه های مختلف می باشد که در این خصوص گروه پیشداد خدمات ذیل را ارائه می دهد :

از آنجایی که بهره گیری از مشورت و تجربیات و دانش دیگران می تواند راهنمای خوبی برای شروع و یا ایجاد تغییرات مثبت در کارهای مختلف باشد، بازار کار و سرمایه نیز از این قاعده مستثنی نیست و یکی از رموز موفقیت مدیران موفق بهره گیری از مشاوران مالی می باشد. در هر زمینه ای که  فعال هستید در امور اقتصادی مربوط به کسب و کار خود از جمله حسابداری، مالیات و سایر موارد مالی میتوانید به یک برنامه ریزی مشخص برای بهینه سازی و ایجاد یک سیستم یکپارچه اقدام نمایید.در ضمن کارشناسان پیشداد در زمینه راه اندازی سیستم مالی و حسابداری استارشاپ ها و شرکت هایی که با هدف های بلند مدت خود قصد پیشرفت دارند اقدامات ارزنده را ارائه می دهد و مطمئن باشید از حمایت ویژه ای برخوردار خواهید بود.

راه اندازی کسب وکار یا تداوم آن بدون مشاوره مالیاتی و بیمه بسیار پر ریسک خواهد بود لذا پیشنهاد می گردد از مشاوره رایگان مجموعه پیشداد در این زمینه غافل نشوید.

همانند مشاوره مالیاتی و بیمه در کسب و کارها مشاوره در خصوص اداره کار مسائل کارگری و کارفرمایی بسیار اهمیت دارد که متاسفانه کارفرمایان به آن توجه نمی کنند.شرکت پیشداد پکیج مناسبی در این خصوص ارائه می دهد.

خرید نرم افزار حسابداری بسیار مهم و پرکاربرد میباشد معمولا افراد به چشم هزینه به این موضوع نگاه میکنند ولی در حین حال با مشکلاتی مواجه میشوند که فقط یک نرم افزار خوب میتوانند کمک کند.منظور از نرم افزار خوب قطعا گران ترین آن نیست چراکه با توجه به نوع فعالیت و آینده آن شرکت باید اقدام به تهیه نرم افزار مالی و حسابداری کرد. در انتخاب نرم افزار حسابداری کسب وکار خود بسیار دقت کنید. آینده نگری و هدف مجموعه پیشداد می تواند به صورت کاملأ رایگان، شما را در انتخاب یک نرم افزار خوب راهنمایی کند.

سرمایه گذاری در این برهه از زمان کشور بسیار پر ریسک و خطرناک میباشد ولی اگر در زمان و جای درست این کار را انجام دهیم میتواند بسیار پر سود نیز باشد.

شرکت های خدمات حسابداری و یا مشاورانی که با تعداد زیادی از شرکت ها در ارتباط هستند می توانند با توجه به تجربیات خود در این ضمینه مشاوره های بسیار خوبی به شما ارائه دهند.

برآورد هزینه ها و سود و زیان پروژه های پیمانکاری و محاسبات کسورات و اضافات پروژه و یا بررسی الحاقیه ها و…. جهت انتخاب و یا پذیرش یک پروژه از خدمات قابل ارائه توسط مجموعه مالی پیشداد می باشد.

  • مشاوره مالی و حسابداری
  • مشاوره مالیاتی و امور بیمه ای
  • مشاوره در خصوص امور اداره کار
  • مشاوره خرید نرم افزار حسابداری
  • مشاوره در امور سرمایه گذاری
  • مشاوره در پذیرش پروژه های پیمانکاری و برآورد هزینه های پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

image_pdfpdfimage_printپرینت
با ما تماس بگیرید