عملیات پایان سال مالی

اقداماتی که باید در پایان سال مالی انجام شود

با نزدیک شدن به پایان سال مالی اغلب شرکت ها نیاز به انجام برخی امور مالی و اداری دارند و یا بهتر است بگوییم واحد مالی و اداری بسیار پر مشغله و شلوغ می باشند . دلیل این ازدحام کار در پایان سال مالی معمولا به خاطر بستن حسابها  و به اصطلاح جمع کردن حسابهای پایان سال و یا تنظیم بیلان مالی  ، محاسبه عیدی وسنوات و مانده مرخصی پرسنل ، محاسبه پاداش ، پورسانت فروش و تهیه گزارشات مالی پایان سال ، تهیه صورتهای مالی ، تهیه گزارش عملکرد و اظهارنامه مالیاتی و امور قانونی و ثبتی و … می باشد که گروه خدمات حسابداری و مالیاتی پیشداد می تواند با کادری مجرب ، عملیات پایان سال مالی شما را برنامه ریزی کرده و به نحو احسن انجام دهند .

شرکت حسابداری پیشداد با استفاده از کادری مجرب دارای رتبه خوبی در میان موسسات حسابداری می باشد لذا به راحتی می توانید جهت مشاوره رایگان در خصوص امور حسابداری و مالیاتی و حتی نرم افزارهای حسابداری خود با ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم جهت مشاوره رایگان حضوری یا تلفنی صورت گیرد .

خدمات قابل ارائه درخصوص امور مربوط به پایان سال مالی ۱۳۹۷ توسط موسسه حسابداری پیشداد :

 

  1. بستن حسابها پس از بررسی و رفع مغایرت های احتمالی بین بانکها و طرف حسابها و حل مشکلات واحد مالی
  2. تهیه گزارشات مالی خاص مدیریت (گزارش فروش ، گزارش سود و زیان ، گزارش بهای تمام شده ، گزارش سود و زیانی هر واحد کالا و  گزارشات حسابداری پایان سال و تهیه صورتهای مالی و ثبت سند افتتاحیه سال مالی جدید
  3. تهیه و تنظیم اظهانامه مالیاتی و کنترل امور مالیاتی و قانونی و تنظیم و کنترل گزارش معاملات فصلی و اظهارنامه های ارزش افزوده و تحریر دفاتر قانونی و….
  4. رفع ایرادات و تنظیم فرآیند های واحد مالی و حسابداری و اصلاح کدینگ حسابداری و طبقه بندی حسابها برای سال مالی جدید

جهت اطلاع از مواردی که در پایان سال مالی باید انجام شود کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید 

Bookmark(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *