شماره تماس :02188990405

اهتمام جدی در رسیدگی به موقع پرونده های مالیاتی

اهتمام جدی در رسیدگی به موقع پرونده های مالیاتی

فهرست مطالب

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام تأکید کرد:

اهتمام جدی در رسیدگی به موقع پرونده های مالیاتی

مدیر کل امور مالیاتی استان ایلام، رسیدگی به پرونده های مالیاتی در مهلت قانونی و تکریم مودیان را مورد تاکید قرار داد                       
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، سعید کریمی، مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام، هرگونه بی توجهی به موضوع رسیدگی به پرونده های مالیاتی در مهلت قانونی را از آنجا که باعث خسارت به حقوق دولت و مودیان می شود، نوعی مسامحه و تخلف اداری ارزیابی کرد و توجه و دقت همکاران در این خصوص را خواستار شد.
مدیرکل امور مالیاتی ایلام از تحقق درآمدهای مالیاتی استان در سال 1400 خبر داد و نقش درآمدهای مالیاتی را در توسعه کشور بسیار مهم خواند وبا اشاره به موضوع تأمین بخش زیادی از منابع اعتباری زیرساختهای عمرانی، بهداشتی، آموزشی و ورزش از محل درآمدهای مالیاتی، از مشارکت و همراهی مردم و تلاش همکاران در این باره تقدیر نمود.          
وی با اشاره به دستاوردهای دوره تحولی جدید افزود: در حال حاضر توجه به درآمدهای مالیاتی بیش از گذشته است و این موضوع تلاش مستمر، مجدانه، پیگیرانه و سخت کوشانه همکاران را در تمام سطوح  می طلبد.    
مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام، پیگیری منابع درآمدی برای تحقق برنامه های مالیاتی پیش بینی شده ( از جمله مالیات ابرازی و عوارض صنایع آلاینده) را یادآور شد و رسیدگی به پرونده های مهم، پیگیری مالیات تراکنش های بانکی، و وصول بدهی های معوق را در این امر مؤثر و اساسی دانست.           
وی در پایان همچنین اطلاع رسانی طرح بخشودگی جرایم مالیاتی و ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی از طریق مختلف، رعایت وجدان کاری و اصول مالیات ستانی جهت تحقق اهداف سازمانی، احساس مسئولیت، رعایت حق مردم و دولت، برخورد مناسب با ارباب رجوع و مؤدیان و پاسخگویی به موقع و دقیق به مکاتبات را مورد تأکید قرار داد.
پرینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button