شماره تماس :02188990405

آدرس :تهران، میدان فلسطین ، خیابان فلسطین ، پلاک ۳۵۷ ساختمان پزشکان ۱۵۷، طبقه ۴، واحد ۲۷

استقرار میز خدمت سازمان امور مالیاتی در اتحادیه‌ی آهن‌آلات

استقرار میز خدمت سازمان امور مالیاتی در اتحادیه‌ی آهن‌آلات

فهرست مطالب

استقرار میز خدمت سازمان امور مالیاتی در اتحادیه‌ی آهن‌آلات

در راستای استمرار همکاری و تعامل موثر با فعالان اقتصادی، میز خدمت مالیاتی برای اتحادیه آهن آلات، فولاد و فلزات تهران با حضور  حوزه مقاومت بسیج سازمان امور مالیاتی کشور و مرکز مقاومت بسیج اصناف و بازاریان و رئیس حوزه بسیج سازمان امور مالیاتی کشور، مدیرکل، معاون درآمدهای مالیاتی، روسای گروه و امور مالیاتی اداره کل امور مالیاتی جنوب تهران در روز دوشنبه 26 دی ماه در محل اتحادیه  مستقر و مسئولین مربوطه با پاسخگویی به سوالات و مشکلات به ارائه خدمات رسانی به اعضای این صنف پرداختند.

برپایی میز خدمت و تقویت ارتباط مستقیم مسئولین با مودیان مالیاتی جهت رفع مشکلات فعالان اقتصادی از جمله اقدامات مهم و موثر سازمان امور مالیاتی کشور در دوره تحول آفرینی است که با رویکرد فرهنگ سازی، تکریم ارباب رجوع و تسریع انجام امور مودیان در برنامه کاری این سازمان قرار گرفته است.

حسین تاجمیر ریاحی فرمانده حوزه مقاومت بسیج سازمان امور مالیاتی کشور بیان کرد: براساس تاکید وزیر امور اقتصادی و دارایی و توصیه ها و سیاست‌گذاری‌های رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور مبنی بر حضور بین مودیان محترم مالیاتی و شنیدن سخنان ایشان بطور مستقیم و تلاش جهت ر فع مشکل ایشان، میزهای خدمت رسانی مالیاتی طراحی و اجرا می گردد.

وی از اعضای اتحادیه آهن آلات، فولاد و فلزات تهران خواست، با رعایت قانون و تنظیم و تسلیم بموقع اظهارنامه و دفاتر مالیاتی خویش، از تسهیلات، معافیت ها، مزایا و بخشودگی جرایم مالیاتی استفاده نمایند.

شایان ذکر است نحوه اعتراض به اوراق مطالبه مالیات، وضعیت مالیات ارزش افزوده و پذیرش اعتبار مالیاتی، بخشودگی جرایم مالیاتی و … از جمله مشکلات مطروحه در این میز خدمت مالیاتی بوده است .

پرینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button