استقرار میز خدمت سازمان امور مالیاتی در اتحادیه‌ی آهن‌آلات

در راستای استمرار همکاری و تعامل موثر با فعالان اقتصادی، میز خدمت مالیاتی برای اتحادیه آهن آلات، فولاد و فلزات تهران با حضور  حوزه مقاومت بسیج سازمان امور مالیاتی کشور و مرکز مقاومت بسیج اصناف و بازاریان و رئیس حوزه بسیج سازمان امور مالیاتی کشور، مدیرکل، معاون درآمدهای مالیاتی، روسای گروه و امور مالیاتی اداره کل امور مالیاتی جنوب تهران در روز دوشنبه 26 دی ماه در محل اتحادیه  مستقر و مسئولین مربوطه با پاسخگویی به سوالات و مشکلات به ارائه خدمات رسانی به اعضای این صنف پرداختند.

برپایی میز خدمت و تقویت ارتباط مستقیم مسئولین با مودیان مالیاتی جهت رفع مشکلات فعالان اقتصادی از جمله اقدامات مهم و موثر سازمان امور مالیاتی کشور در دوره تحول آفرینی است که با رویکرد فرهنگ سازی، تکریم ارباب رجوع و تسریع انجام امور مودیان در برنامه کاری این سازمان قرار گرفته است.

حسین تاجمیر ریاحی فرمانده حوزه مقاومت بسیج سازمان امور مالیاتی کشور بیان کرد: براساس تاکید وزیر امور اقتصادی و دارایی و توصیه ها و سیاست‌گذاری‌های رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور مبنی بر حضور بین مودیان محترم مالیاتی و شنیدن سخنان ایشان بطور مستقیم و تلاش جهت ر فع مشکل ایشان، میزهای خدمت رسانی مالیاتی طراحی و اجرا می گردد.

وی از اعضای اتحادیه آهن آلات، فولاد و فلزات تهران خواست، با رعایت قانون و تنظیم و تسلیم بموقع اظهارنامه و دفاتر مالیاتی خویش، از تسهیلات، معافیت ها، مزایا و بخشودگی جرایم مالیاتی استفاده نمایند.

شایان ذکر است نحوه اعتراض به اوراق مطالبه مالیات، وضعیت مالیات ارزش افزوده و پذیرش اعتبار مالیاتی، بخشودگی جرایم مالیاتی و … از جمله مشکلات مطروحه در این میز خدمت مالیاتی بوده است .

image_pdfpdfimage_printپرینت
با ما تماس بگیرید